Z ublížení na zdraví z nedbalosti obvinili kriminalisté sedmatřicetiletou ženu, která se měla starat o svého nevidomého otce. V odpoledních hodinách s ním přecházela přes rušnou křižovatku v centru Plzně. Muž ale vkročil přímo před nákladní vůz, který jej srazil. I přes veškerou snahu záchranářů zraněním podlehl.

Tragická nehoda se stala loni v březnu na křižovatce ulic U Práce v Plzni. Šestapadesátiletý nevidomý muž vkročil do silnice mimo přechod, a to přímo před rozjetý kolos. Po střetu utrpěl těžká zranění, kterým na místě podlehl. Spolu s ním byla i jeho dcera, která se o něj starala.

„Po důkladném prověřování celé události a dle vyhodnocených znaleckých posudků a kamerových záznamů kriminalisté ve věci zahájili trestní stíhání 37leté ženy, kterou obvinili z trestného činu usmrcení z nedbalosti,“ uvedla k případu policejní mluvčí Michaela Raindlová.

 

Zdroj/Foto:https://plzenska.drbna.cz

By Zdenek Zoubecek

Na rádiu G6 si posluchači užijí kromě skvělé gipsy hudby také dance, house, funk, soul a rock muziku. Rozmanitý program je doplněn zajímavostmi ze sociálních sítích, zprávami a rozhovory.