Jak se vydělává na chudobě a dostat dotace, Skrytá kamera .

Asi spousty z vás nepřekvapí že se najdou lidi co vidí v chudobě byznys a migrace a menšiny jsou zlatý důl …
Sousta organizací využije statní dotace k finančnímu zisku hlavně pro sebe.

Ne jen člověk na videu ale i spousta lidí z naší romské komunity podobně přemýšlí jako on jak se dostat k penězům nejlépe za co nejméně práce … A jak na to ? Základem je něco založit a tak zakládají všelijaké spolky na oko že něco dělají pro menšiny.

Když se podívám par let spět nebo co se pravě děje teď, vidí zde spousty indicií že se něco klube a možná ne malého, No já vidím že někdo neudělal ani zlomek toho co a uvažovat o finanční pomoc ( za co ? a na co ? pro koho ? to si pokládám když to vidím ) co je na tom nejhorší je to že bych se ani nedivil když by jim někdo něco dal protože svět je opravdu na hlavu postavený . Zatím my táhneme káru dál samy a bez pomoci… no co my si vždycky nějak poradíme ale tohle není o nás ale o lidech co tu působí jako romští spasitele a na každou stranu hasí písmenky jak chtěj pomoc naším lidem v nouzi … Samozřejmě ušlechtilé úmysly to nepochybně, ale jen do té doby než se na ti lidi podíváme z blízka co že mají za minulost a čím se živili ale o tom v dalším článku .

 

Copyright © Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií, videa nebo zvukové stopy je bez souhlasu zakázáno