Kotleba má pravdu říká Rom lidem z ĽSNS a dodává já ho budu volit

Tenhle neznámý chlapík romského původu chce jít volat Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) vyslechněte si jeho argumenty a zamyslete se … Není na tom náhodou něco pravdy ? řeč je o tom že by jsme neměli spoléhat na majority vlastně na nikoho ale sami začít pracovat na sobě a vést děti ke vzdělaní jen vzdělaním a diskusemi jde něco změnit zástupci naších lidí když by byli ve vládě mohli by prosazovat naše zájmy … Proto by jsme se měli všichni spojit pomáhat si na v zájem v jednotě je síla .
Poslední dobou sleduji že se naši lidi obrací proti nám a já přemýšlím co se děje ? Já nevím jen se obávám že za pár let jak v ČR na SK se naším lidem bude hodně špatně žít a tak apeluji na všechny lidi co to myslí s naší romskou komunitou dobře , Choďte volit je to výsada kterou ještě máme a mužem podpořit naše zástupce muže se stát že i o tohle časem přídím .

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií, videa nebo zvukové stopy je bez souhlasu zakázáno