Matka Tereza VS David a Marcela Mezeiovi , ve videu padají sprosté slova ! 18+

Můžete se rozhodnout, jestli ho chcete vidět.

V Čánku je video které vás může šokovat nebo pohoršit ,není vhodné pro osoby mladších 18+.

Pár informací o videu , rozhodně to není o tom kdo co kde dělal vysbíral, rozdal atd ve videu jsou hlavně nadávky od paní Marcely a Davida, a ne jen oni na sociálních sítí je moc lidí co se tak vyjadřují, já jsem si ale pro začátek vybral tihle dva protože spousta lidí je má v podvědomí jako ti co jsou pro lidi z osad spásou proto ta Matka Tereza .

Když se začali objevovat na sociálních sítí informace že něco není v pořádku s pomoci ( já budu říkat týmem ) pana Davida měl sem rozhovory s lidmi co přímo byli součástí pár akcí co David dělal nicméně to tu psát nechci jen k videu kde se blíží manželé k osadě a baví se o uvítaní, Z rozhovoru s Panem Marianem Kalejou ( ten to organizoval přímo v osadě ) a Pan Luboš Olah my tu informaci potvrdil že byl u toho když si s Mariánem telefonoval a tak proto jsem si řek že bude dobré tuhle situaci objasnit .

Proč tohle video ?V ideo je hlavně o tom že lidé by se měli chovat slušně a udržet se na uzdě když chtějí dělat charitu , mají jít příkladem ne naopak . Nechápu že si nikdo neuvědomuje že tihle videa vidí i děti to je všem opravdu jedno ? Snad tohle pomůže aby se lidi vzpamatovali a ještě jednou zdůrazňuji až budete psát proč sem tu nedal toho a toho dám posílejte my koho tu chcete mýt a já je tu všechny uveřejním včetně mě když mě někde najdete jak nadávám sprostě .

Další věcí je že tohle jsem vytvořil já sám, ne redakce Rádia G6 takže nadávat jen mě prosím děkuji

Paulus Paul

 

 

[tabs] [tab title=video] [/tab]   [tab title=video] [/tab] [tab title=video] [/tab]   [tab title=video] [/tab] [/tabs]

 

 

zdroj: facebook.com