Zdá se, že nadpřirozeno není při výběru lokalit, kde se projeví, příliš náročné. Nejspíš proto existují nejen strašidelné domy, hrady a chrámy, ale třeba také strašidelné mosty. Jeden takový přemosťuje hlavní silnici číslo A616 a stojí v Anglii u města Stocksbridge.

 

 

S nadpřirozenem se zde v minulosti setkala například Judy Simpson se svým manželem. „Uprostřed mostu stál šedý obrys postavy. Neměla žádné oblečení nebo obličej, byl to jen šedý tvar s hlavou, rukama a nohama.

Když jsme se k mostu blížili, začala se hýbat. Běhala bezcílně sem a tam,“ popsala svůj zážitek žena.

Postava se prý dokonce hýbala tak rychle, že se najednou začala vznášet nad zemí. „Stále jsme se pomalu blížili k ní. Bála jsem se zastavit. Pak se najednou rozběhla vzduchem přímo proti nám a těsně před srážkou se rozplynula,“ uvedla Simpson. Vyděšený manželský pár nemohl uvěřit svým očím.

 

 

Kousek od katastrofy

S něčím podivným se měl na stejném místě setkat o pár let později také Paul Ford. „Blížil jsem se k mostu a zdálo se mi, že někdo stojí na jeho kraji. Když jsem přijel blíž, zjistil jsem, že jde o temný obrys postavy, který se vznášel kus nad zemí.

Pak mi ten stín vlétl přímo do trasy. Dupl jsem na brzdy a málem havaroval. Když jsem se poté vzpamatoval a rozhlédl se, nikdo nebyl v dohledu,“ uvedl Ford.

Podle několika místních může za podivné příhody na mostě síla kláštera, který kdysi stával v jeho těsné blízkosti. Právě zde se měly v minulosti dít podivné věci, jako například záhadné zmizení několika dětí a mnichů.

 

zdroj:enigmaplus.cz

By Mili Milada

Na rádiu G6 si posluchači užijí kromě skvělé gipsy hudby také dance, house, funk, soul a rock muziku. Rozmanitý program je doplněn zajímavostmi ze sociálních sítích, zprávami a rozhovory.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *