Při nastěhovaní do obce Dvorec u Bruntálu se nastěhovala romská rodina , Bohužel po týdnu došlo s incidentu a jedním sousedem . Co je ale šokující je že po potyčce se sousedem se proti rodině postavili všichni z vesnice a to včetně sousedu romského původu , paní vypovídá na videu že incident začal soused tím že házel kameny do auta kde byli jeho male děti samozřejmě děti byli vyděšené a soused na děti nedbal a pokračoval v útoku až se situace vyhrotila natolik že došlo i na fyzický kontakt mezi muži . Facebook je plno zkreslených informaci sledujte live přímo z místa … Ale názor máme jen od paní jaká je skutečnost a co se tam vlastně stalo prozatím není úplně jasné . Lidi je v obci nechtěj přejí si aby se odstěhovali a podle dostupných informací samy Romové napadají rodinu a chtějí aby odešli

 

 

 

 


 

TISKOVÁ ZPRÁVA /  Starosta Jan Božovský,

Napadení v obci Dvorce.

Policisté prověřují násilné jednání ze dne 4. 4. 2019 v obci Dvorce, při kterém došlo k jednomu zranění osoby. Policisté zadrželi prozatím tři podezřelé osoby a provádí výslechy zúčastněných osob a další procesní úkony. V obci dělají policisté maximum pro uklidnění situace a zjišťují veškeré okolnosti a skutečnosti celé události.

por. Bc. Pavla Jiroušková

INFORMACE STAROSTY

V souvislosti s vydanou tiskovou zprávou bych chtěl naše občany ujistit, že Policie ČR na tomto případu intenzivně pracuje, a v rámci vyšetřování úzce na objasnění tohoto politováníhodného incidentu spolupracujeme.

Jan Božovský, starosta

 https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2127005990748078&id=487495121365848

By News Word

Novinky z celého světa. Nejrychlejší zpravodajství na českém internetu, události z domova i celého světa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *